První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Mořice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kolik zlata je v počítači? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak opravit obrazovku počítače? Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jsme příliš závislí na počítačích? Proč se můj počítač sám vypne? Co dělají počítačoví vědci? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak faxovat z počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak uvolnit počítač? Co je počítačový soubor cookie? Můžu faxovat z počítače? Jaký typ počítače mám? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Kdo zajistí home office v Olomouci?? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: MODOS spol. s r.o., TARAN s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., DELIKA s.r.o. , LUMIMONT s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Kosmas s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Can21 Olomouc, SIT-IN CZ, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., 2K CONSULTING s.r.o., Hopi Popi, a.s., DHK ZORA Olomouc, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. ,