První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Mořice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je počítačová myš? Kde koupit počítač? Jak psát na instagram z počítače? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak přenést itunes do jiného počítače? Co je to počítač? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak dálkově vypnout počítač? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak vyčistit počítač? Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak se zbavit počítačového viru? Jak urychlit můj počítač? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak ripovat DVD do počítače? Jak propojit počítače? Jak vyčistit obrazovku počítače? Co je moje IP adresa počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TRUMF International s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Hopi Popi, a.s., DACH systém s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., Střechy NOSVO s.r.o., TAU COLOR a.s., MICOS spol. s r. o., KMa s.r.o., NEUROLOGIE, ASET studio s.r.o., DHK ZORA Olomouc, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Kosmas s.r.o., OLSTROJ s.r.o., RoseMode, s.r.o.,