První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Lešany?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak překlopit obrazovku počítače? Kde koupit počítačové díly? Co dělají počítačoví inženýři? Jak skenovat dokument do počítače? Jak vyčistit počítač? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak vybudovat herní počítač? Co dělat se starým počítačem? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak změnit název počítače na mac? Jak obnovit okna počítače 7? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak urychlit počítač? Co je kvantový počítač? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak přenést VHS do počítače? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Co dělá počítač rychlejší?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: GROBER PROJECT, s.r.o., Can21 Olomouc, DHK ZORA Olomouc, Hopi Popi, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TANO TECHNIK, spol. s r.o., TARAN s.r.o., RoseMode, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., KABA s.r.o., UNITOP spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., MICOS spol. s r. o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, MODOS spol. s r.o.,