První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Lešany?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co jsou počítačové brýle? Jak mohu vyčistit počítač? Jak dostat virus z počítače? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak posílat text z počítače? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak najít IP adresu na počítači? Jak defragmentovat můj počítač? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Kolik stojí počítač? Jak zjistit, zda má počítač virus? Proč můj počítač stále havaruje? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak defragmentovat váš počítač? Co jsou cookies na počítači? Kde opravit notebook?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: VENA - TRADE, s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., TRUMF International s.r.o., NEUROLOGIE, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TAU COLOR a.s., RELIABILITY s.r.o., Kosmas s.r.o., EDUWIN s.r.o., UNITOP spol. s r.o., DACH systém s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , TVARBET MORAVIA, a.s., TARAN s.r.o., STAVING engineering s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o.,