První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Krumsín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak autorizovat počítač? Co dělá počítačový inženýr? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak rychleji spustit počítač? Jak odstranit počítačový virus? Jak změnit heslo na počítači? Jak aktualizovat počítač? Co je serverový počítač? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Co je cloud computing? Jak defragmentovat počítače? Jak připojit Apple tv k počítači? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Jak opravit pomalý počítač? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: e-cars trading s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., KMa s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., MODOS spol. s r.o., TARAN s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., UNITOP spol. s r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., OLSTROJ s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Brázdovo kuře s.r.o., RoseMode, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., EDUWIN s.r.o., DACH systém s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o.,