První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Křtomil?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak na homeo office?? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak obnovit heslo počítače? Co je počítačová gramotnost? Jak zálohovat ipad do počítače? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Kolik stojí počítač? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak přenášet textové zprávy z iphone do počítače? Jak uložit youtube video do počítače? Jak najít specifikaci počítače? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak získat volný počítač? Co je počítačové programování? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak skenovat z počítače? Co jsou počítačové brýle?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Farma Bystročice s.r.o., DHK ZORA Olomouc, obchodní jednotky Galerie Šantovka, SIT-IN CZ, s.r.o., EDUWIN s.r.o., RoseMode, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., WAY MORAVA, s.r.o., Can21 Olomouc, UNITOP spol. s r.o., ASET studio s.r.o., DACH systém s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., KMa s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. ,