První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Křtomil?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak fungují počítačové viry? Jak skenovat do počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Co je počítačový program? Co je cloud computing? Proč se můj počítač sám zapne? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Co je informatika? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jaký druh počítače potřebuji? Je můj počítač 64 bit? Co dělá ram pro počítač? Můžu faxovat z počítače? Kdo opraví notebook? Kolik zlata je v počítači? Kolik stojí můj počítač? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak se zbavit viru na počítači? Jak stahovat itunes na počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: RoseMode, s.r.o., DELIKA s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., KABA s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, EFETI, spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., DACH systém s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., NEUROLOGIE, KMa s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., Střechy NOSVO s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Květinářství Michaela s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o.,