První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Křtomil?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak starý je můj počítač? Co je mozek počítače? Co je počítačový červ? Jak fungují počítače? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak mohu otřít počítač? Jak restartuji počítač? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak zamknout počítač? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Jak velký byl první počítač? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak resetovat počítač dell? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Proč je můj počítač tak pomalý?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DACH systém s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, DELIKA s.r.o. , Can21 Olomouc, UNITOP spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Hopi Popi, a.s., Brázdovo kuře s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, ARGUS, spol. s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., SIT-IN CZ, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o,