První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Jesenec?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak dát dohromady počítač? Kolik má můj počítač? Jak psát počítačový kód? Co je nejlepší herní počítač? Co je moje IP adresa počítače? Jak na snímek na počítači? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak se zbavit počítačového viru? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Co dělá počítač rychlejší? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Mohu poslat fax z počítače? Jak se zbavit viru na počítači? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak rozjasnit obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ARKO TECHNOLOGY, a.s., UNITOP spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TARAN s.r.o., TAU COLOR a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Can21 Olomouc, 2K CONSULTING s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., SAVE MAX, a.s., RELIABILITY s.r.o., MICOS spol. s r. o., Střechy NOSVO s.r.o., TOMSTAV Olomouc, EXCIMER, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., MODOS spol. s r.o.,