První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Jedlí?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co dělá ram pro počítač? Jaký typ počítače mám? Jak na obrázek z počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak rychlý je můj počítač? Co je na mém počítači bonjour? Jak odstranit virus z počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Co je počítačový monitor? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak skenovat dokument do počítače? Jak změnit heslo počítače? Jak autorizovat počítač pro itunes? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak zlepšit výkon počítače? Jak mám urychlit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DELIKA s.r.o. , SAVE MAX, a.s., Hopi Popi, a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Can21 Olomouc, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , EDUWIN s.r.o., VENDINGNET s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., GROBER PROJECT, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Kosmas s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, SIT-IN CZ, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o.,