První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Jedlí?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je počítačová síť? Jak otřít počítač? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Kolik stojí vybudování počítače? Co je moje IP adresa počítače? Proč můj počítač pípá? Jak najít IP adresu počítače? Kolika bitový je můj počítač? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak připojit Apple tv k počítači? Co je paměť počítače? Co hledat při nákupu počítače? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak defragmentovat můj počítač? Jak resetujete počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Proč se můj počítač sám zapne? Kolik energie můj počítač potřebuje?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: RIOX spol. s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Střechy NOSVO s.r.o., Elefant Vítkov a.s., VENDINGNET s.r.o., EXCIMER, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., NEUROLOGIE, DHK ZORA Olomouc, TVARBET MORAVIA, a.s., Shoebox CZ s.r.o., Kosmas s.r.o., UNITOP spol. s r.o., LUMIMONT s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s.,