První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Hranice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak obnovit počítačová okna 7? Jaká je má specifikace počítače? Jak získat text z počítače? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Co je počítačový programátor? Co je počítačová myš? Co dělá počítačový inženýr? Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak připojit počítač k televizi? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Týká se mě konec windows 7?? Jak resetovat počítač dell? Jak udělat screenshot na počítači? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak resetuji počítač? Jak připojit tiskárnu k počítači? Co je notebook? Co jsou počítačové informační systémy?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., NEUROLOGIE, TVARBET MORAVIA, a.s., KMa s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RoseMode, s.r.o., TAU COLOR a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., LUMIMONT s.r.o., ALSICO s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., STAVING engineering s.r.o., EDUWIN s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, EFETI, spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, CHIRAMPOL s.r.o,