První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Hrabová?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kdo dělá lenovo počítače? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak se připojit k počítači? Jak rychleji spouštět počítač? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak chránit váš počítač? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Proč je můj počítač pomalý? Jak vytvořit herní počítač? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Co dělá ram pro počítač? Jak si vzít screenshot na počítači? Má můj počítač virus? Jak posílat text z počítače? Jak faxovat z počítače? Jak propojit počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak aktualizovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ARGUS, spol. s.r.o., VENDINGNET s.r.o., EDUWIN s.r.o., Levné knihy a.s., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Farma Bystročice s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, Hopi Popi, a.s., Westcombe International Research, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., STAVING engineering s.r.o., ALSICO s.r.o.,