První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Horní Moštěnice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Co je sálový počítač? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Kde opravit notebook? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak resetuji počítač? Jak zvýšit rychlost počítače? Může můj počítač spustit tuto hru? Kde koupit počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Co dělají počítačoví vědci? Jaký bit je můj počítač? Kolik energie používá můj počítač? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7? Jak skenovat z počítače? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak dát dohromady počítač? Co dělá ram pro počítač? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: FAST interier a design, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., A2 ARCHITEKTI s.r.o., TARAN s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., NEUROLOGIE, TAU COLOR a.s., EXCIMER, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., RL-CORPUS s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., VENDINGNET s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o.,