První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Hlásnice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak kraslit na počítači? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Jak kopírovat DVD do počítače? Proč se můj počítač sám vypne? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak formátovat počítač? Co dělají počítačoví programátoři? Jak připojit počítač k televizi? Jak odstranit virus z počítače? Kolika bitový je můj počítač? Jak urychlit můj počítač? Kde opravit notebook? Jak otáčet obrazovku počítače? Kolik má můj počítač? Proč je můj počítač pomalý? Je můj počítač zapnutý? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: M&T Stavby -Reality s.r.o., MICOS spol. s r. o., TAU COLOR a.s., TOMSTAV Olomouc, MODOS spol. s r.o., Can21 Olomouc, GROBER PROJECT, s.r.o., OK DESIGN s.r.o., OLSTROJ s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Simply You Pharmaceuticals, a. s., TRUMF International s.r.o., DELIKA s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Kosmas s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., KMa s.r.o., A1 Team CZ s.r.o.,