První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Dolní Těšice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak mohu připojit počítač k televizoru? Je můj počítač 64 bit? Jak faxovat z počítače? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak otřít okna systému Windows 7? Co je počítačové programování? Kolika bitový je můj počítač? Co je počítačový monitor? Jak přeformátovat počítač? Jak telefonovat bez počítače? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Kdo vyrobil počítač? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Co je můj počítač? Jak získat text z počítače? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak přenést itunes do jiného počítače? Proč se můj počítač sám zapne? Proč můj počítač pípá?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TRUMF International s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, REFI DEVELOPMENT s.r.o, EXCIMER, s.r.o., DACH systém s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., TAU COLOR a.s., WAY MORAVA, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., ALSICO s.r.o., OLSTROJ s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., EFETI, spol. s r.o., Levné knihy a.s.,