První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Dolní Studénky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak stahovat hudbu do počítače? Kdy byl vynalezen počítač? Co je stolní počítač? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak ripovat DVD do počítače? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Kde mohu prodat svůj počítač? Jak resetovat počítač? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Můžu faxovat z počítače? Jak zlepšit výkon počítače? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak, aby váš počítač nespal? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak připojit počítač k wifi? Jak zjistit heslo počítače? Jak najít IP adresu počítače? Je můj počítač 64 bit?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: RoseMode, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., RIOX spol. s.r.o., MICOS spol. s r. o., EFEKT PLUS s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TVARBET MORAVIA, a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., ALSICO s.r.o., KABA s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., ASET studio s.r.o., OK DESIGN s.r.o., TOMSTAV Olomouc, VENA - TRADE, s.r.o. , e-cars trading s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o,