První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Dlouhomilov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Co je počítačový hardware? Jak odemknout počítač? Jak používat počítač? Jak urychlit počítač? Mohu spustit na svém počítači? Jak obnovit heslo počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Co je informatika? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Kolik elektřiny počítač používá? Jak rychleji spustit počítač? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jaká je má specifikace počítače? Kde koupit počítač? Jak najít specifikaci počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EXCIMER, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, TANO TECHNIK, spol. s r.o., Levné knihy a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , Kosmas s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TARAN s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, A1 Team CZ s.r.o., MICOS spol. s r. o., OK DESIGN s.r.o., UNITOP spol. s r.o., DACH systém s.r.o., MODOS spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ASET studio s.r.o.,