První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Čechy?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak najít IP adresu na počítači? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak odstranit virus z počítače? Jak telefonovat bez počítače? Kolik RAM má můj počítač? Jak otřít můj počítač? Co je zelená výpočetní technika? Proč můj počítač zamrzne? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Co je na mém počítači bonjour? Jak rychleji spustit počítač? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak se zbavit viru na počítači? Jak mohu otřít počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., MODOS spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., SIT-IN CZ, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RoseMode, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, SAVE MAX, a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., TRUMF International s.r.o.,