První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Buková?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak dálkově vypnout počítač? Kolik stojí počítač? Co je počítačová myš? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak se zbavit viru na počítači? Jak autorizovat počítač? Proč se můj počítač sám zapne? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak víte, zda má počítač virus? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak defragmentovat počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Co je RAM v počítači? Co znamená RAM v počítačích? Oprabdu končí widnows 7?? Kdo vyrobil počítač? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak chránit váš počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: A2 ARCHITEKTI s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., EDUWIN s.r.o., RIOX spol. s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., DACH systém s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., STAVING engineering s.r.o., Can21 Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., ALSICO s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., OLSTROJ s.r.o., TRUMF International s.r.o.,