První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Servis počítače v obci Buk?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak uložit youtube video do počítače? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak udělat počítačový virus? Jak deautorizovat počítač na itunes? Proč se můj počítač stále vypíná? Co je stolní počítač? Mohu spustit na svém počítači? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak najít IP adresu na počítači? Týká se mě konec windows 7?? Jak rychleji vytvořit počítač? Jaký je název mého počítače? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak proniknout do počítače? Co dělají počítačoví vědci? Může můj počítač spustit tuto hru? Co dělá počítač rychlejší? Jak dálkově vypnout počítač? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak fungují počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Profi-Communication, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Květinářství Michaela s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., TRUMF International s.r.o., Hopi Popi, a.s., ASET studio s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., MICOS spol. s r. o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TAU COLOR a.s., Levné knihy a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ARGUS, spol. s.r.o., NEUROLOGIE, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o.,