První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Buk?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kolik stojí vybudování počítače? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak víte, zda má počítač virus? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak koupit počítač? Jak připojit počítač k televizoru? Jak připojit počítač k wifi? Jak programovat počítač? Jak defragmentovat můj počítač? Jak urychlit váš počítač? Jak uvolnit počítač? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak mohu přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak defragmentovat počítač? Jak odstranit cookies na počítači? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak synchronizovat iphone do počítače? Kolik RAM má můj počítač? Jak zkontrolovat specifikaci počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, RIOX spol. s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., RELIABILITY s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Střechy NOSVO s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., GROBER PROJECT, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., KMa s.r.o., ASET studio s.r.o., e-cars trading s.r.o., TRUMF International s.r.o., SAVE MAX, a.s., Levné knihy a.s., Květinářství Michaela s.r.o. , TVARBET MORAVIA, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o.,