První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Buk?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak zjistit, zda má počítač virus? Kdo opraví počítač? Co dělají počítačoví vědci? Co je serverový počítač? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak skenovat do počítače? Co je počítačová myš? Kolik stojí vybudování počítače? Jak počítač funguje? Kdo opraví notebook? Kolik RAM má můj počítač? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak přenést itunes do nového počítače? Co dělat se starým počítačem? Jak kontrolovat teplotu počítače? Co je počítačový software? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak psát na instagram z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TAU COLOR a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., CHIRAMPOL s.r.o, DACH systém s.r.o., ASET studio s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., KABA s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, LUMIMONT s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o.,