První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bludov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Co je zelená výpočetní technika? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Jak uložit video youtube do počítače? Co je počítačový hacking? Jak resetuji počítač? Jak se zbavit viru na počítači? Proč můj počítač stále havaruje? Co potřebujete k vybudování počítače? Jak získat volný počítač? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Kolik RAM má můj počítač? Jak se dostat virus z počítače? Jak faxovat z počítače? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Má můj počítač bluetooth? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak fungují počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: FAST interier a design, s.r.o., Hopi Popi, a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., EXCIMER, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , RELIABILITY s.r.o., EFETI, spol. s r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., DELIKA s.r.o. , EDUWIN s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., MICOS spol. s r. o., KABA s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, WAY MORAVA, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Kosmas s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o.,