První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bílsko?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak zlepšit výkon počítače? Jak se připojit k počítači? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak připojit tiskárnu k počítači? Co je počítačový virus? Co je na mém počítači bonjour? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Co je počítačové kódování? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Co dělá počítač rychlejší? Co jsou soubory cookie počítače? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Kde mohu prodat svůj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: OLSTROJ s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, OK DESIGN s.r.o., ASET studio s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Westcombe International Research, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Elefant Vítkov a.s., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EDUWIN s.r.o., SAVE MAX, a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., A1 Team CZ s.r.o., Levné knihy a.s., DHK ZORA Olomouc, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Farma Bystročice s.r.o.,