První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bezuchov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak rychleji spustit počítač? Jak se zbavit starých počítačů? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Co je vše v jednom počítači? Jak opravit pomalý počítač? Jak na reimage počítače? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Co je notebook? Proč se můj počítač sám zapne? Co je paměť počítače? Jak otřít počítač? Jak připojit dva počítače? Jak přenášet fotografie z počítače do iPadu? Když byl vyroben první počítač? Jak sdílet soubory mezi počítači? Jak programovat počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Co je počítačový soubor cookie?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: OK DESIGN s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, SIT-IN CZ, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Shoebox CZ s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , STAVING engineering s.r.o., Elefant Vítkov a.s., Profi-Communication, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, AUTOIMPORT CZ s.r.o. , KABA s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, UNITOP spol. s r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., TRUMF International s.r.o.,