První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bezuchov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak na snímek na počítači? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Jak najít IP adresu počítače? Jak přenést itunes do jiného počítače? Jaký mám počítač? Jak velký byl první počítač? Jak restartovat počítač? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak vymazat mezipaměť počítače? Co je RAM v počítači? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Kde opravit počítač? Jak dobrý je můj počítač? Co je kvantový počítač? Jaký typ počítače mám? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Kdo vyrobil počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: M&T Stavby -Reality s.r.o., OLSTROJ s.r.o., RIOX spol. s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, EFETI, spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Shoebox CZ s.r.o., MICOS spol. s r. o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., TRUMF International s.r.o., NEUROLOGIE, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., DACH systém s.r.o., VENDINGNET s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Westcombe International Research, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s.,