První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bezuchov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jsme příliš závislí na počítačích? Proč jsem si počítač nezapnul? Co je kvantový počítač? Co je serverový počítač? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Co je počítačový inženýr? Jak udělat text z počítače? Jak vyčistit obrazovku počítače? Proč můj počítač zamrzne? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak vytvořit herní počítač? Kolik stojí můj počítač? Kolik stojí vybudování počítače? Proč je obrazovka počítače na bok? Co je procesor počítače? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ASET studio s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Hopi Popi, a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o., STAVING engineering s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, VENDINGNET s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., Levné knihy a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Westcombe International Research, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, DELIKA s.r.o. , SAVE MAX, a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o.,