První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Beňov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Co jsou počítačové informační systémy? Jak víte, zda má počítač virus? Jak vytvořit herní počítač? Jak stahovat youtube videa do počítače? Kolika bitový je můj počítač? Jak telefonovat bez počítače? Jak se zbavit počítačového viru? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak změnit název počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak myslet jako počítačový vědec? Kdo vyrobil počítač? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Proč se můj počítač sám vypne? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Levné knihy a.s., DACH systém s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Profi-Communication, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., RIOX spol. s.r.o., ASET studio s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, STAVING engineering s.r.o., Can21 Olomouc, TVARBET MORAVIA, a.s., MODOS spol. s r.o., Střechy NOSVO s.r.o., OLSTROJ s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, ARKO TECHNOLOGY, a.s., DHK ZORA Olomouc, RELIABILITY s.r.o.,