První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Beňov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak se naučit počítačové programování? Co jsou cookies na počítači? Jak defragmentovat můj počítač? Jak odstranit virus z počítače? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Co je RAM na počítači? Jak sledovat televizi na počítači? Jak restartuji počítač? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Jak urychlit počítač? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Kolik stojí můj počítač? Kolik energie používá můj počítač? Jak zobrazit specifikace počítače? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak uložit video youtube do počítače? Jak mohu vyčistit počítač? Co dělá počítač rychlejší?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Shoebox CZ s.r.o., OLSTROJ s.r.o., MICOS spol. s r. o., TRUMF International s.r.o., EXCIMER, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Elefant Vítkov a.s., DELIKA s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ASET studio s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., STAVING engineering s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., DHK ZORA Olomouc, VENDINGNET s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., RELIABILITY s.r.o.,