První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bělkovice-Lašťany?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kde opravit notebook? Co je stolní počítač? Jak ukládat youtube videa do počítače? Proč se počítač restartuje? Jak obnovit počítač na tovární nastavení Windows 7? Má můj počítač virus? Co dělají počítačoví inženýři? Jak se zbavit počítačového viru? Jak změnit heslo počítače? Jak změnit název počítače na mac? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak synchronizovat iphone do počítače? Je můj počítač zapnutý? Co je cloud computing? Co je počítačový program? Co to znamená pro počítače? Proč jsem si počítač nezapnul? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Co je moje IP adresa počítače? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Westcombe International Research, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., TARAN s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Elefant Vítkov a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., Shoebox CZ s.r.o., MODOS spol. s r.o., VENDINGNET s.r.o., STAVING engineering s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, EFEKT PLUS s.r.o., EDUWIN s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., KABA s.r.o., RIOX spol. s.r.o.,