První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Chromeč?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak zobrazit specifikace počítače? Jaký bit je můj počítač? Jak restartovat počítač? Jak obnovit počítačová okna 7? Co je serverový počítač? Jak rychlý je můj počítač? Proč je můj počítač pomalý? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Kde mohu prodat svůj počítač? Co je počítačový software? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak najít specifikaci počítače? Co je to počítač? Jak stahovat itunes na počítači? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Proč můj počítač zamrzne? Jak koupit počítač? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Shoebox CZ s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, LUMIMONT s.r.o., KMa s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Simply You Pharmaceuticals, a. s., FAST interier a design, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, VENA - TRADE, s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., Hopi Popi, a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , UNITOP spol. s r.o., RL-CORPUS s.r.o., VENDINGNET s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., DACH systém s.r.o.,