První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Prostějovičky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak zálohovat ipad do počítače? Jak stahovat hudbu do počítače? Co hledat při nákupu počítače? Jak přenést VHS do počítače? Jak defragmentovat počítač? Co je počítačový program? Jak odstranit cookies na počítači? Jak autorizovat počítač? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak kraslit na počítači? Kdy byl vynalezen počítač? Jak sdílet soubory mezi počítači? Mohu spustit na svém počítači? Jak zlepšit výkon počítače? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak telefonovat bez počítače? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Co je na mém počítači bonjour?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: VENDINGNET s.r.o., Can21 Olomouc, TVARBET MORAVIA, a.s., EFETI, spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, ALSICO s.r.o., RIOX spol. s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., MICOS spol. s r. o., OLSTROJ s.r.o., Elefant Vítkov a.s., TRUMF International s.r.o., LUMIMONT s.r.o., TAU COLOR a.s., RoseMode, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , obchodní jednotky Galerie Šantovka,