První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Prostějovičky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovím počítač? Jak formátovat počítač? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Má můj počítač bluetooth? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Jak dálkově vypnout počítač? Je můj počítač 64 bit? Kdo vyrobil počítač? Můžu faxovat z počítače? Jak autorizovat počítač na itunes? Co je nejlepší herní počítač? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Proč počítače zpomalují? Jak získat text z počítače? Kde koupit počítač? Jak otřít okna systému Windows 7? Mohu spustit na svém počítači? Co je počítačové programování? Jak urychlit počítač? Jak otáčet obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: UNITOP spol. s r.o., Levné knihy a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., RL-CORPUS s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, ALSICO s.r.o., DELIKA s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., STAVING engineering s.r.o., NEUROLOGIE, ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, RoseMode, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., OLSTROJ s.r.o.,