První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Leština?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jaký počítač mám koupit? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Týká se mě konec windows 7?? Jak získat volný počítač? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak rychleji spouštět počítač? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak urychlit můj počítač? Kde opravit notebook? Co je informatika? Jak čistit klávesnici počítače? Co dělají počítačoví programátoři? Jak starý je můj počítač? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Co je počítačový server? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Jak přenášet video z iphone do počítače? Proč můj počítač zamrzne?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ARKO TECHNOLOGY, a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, M&T Stavby -Reality s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, EDUWIN s.r.o., LUMIMONT s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Levné knihy a.s., SAVE MAX, a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , ALSICO s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Profi-Communication, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TAU COLOR a.s., A1 Team CZ s.r.o.,