První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bochoř?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Jak fungují počítačové viry? Jak resetujete počítač? Jak uložit video youtube do počítače? Týká se mě konec windows 7?? Co je počítačový hardware? Kde recyklovat počítače? Jak připojit počítač k televizi? Jak připojit tiskárnu k počítači? Kolik energie můj počítač potřebuje? Kolik stojí můj počítač? Má můj počítač virus? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jaký je název mého počítače? Jak vyčistit počítač? Jak dobrý je můj počítač? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Jak se naučit počítačové programování?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: RoseMode, s.r.o., TRUMF International s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Simply You Pharmaceuticals, a. s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Střechy NOSVO s.r.o., Elefant Vítkov a.s., 2K CONSULTING s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Can21 Olomouc, A2 ARCHITEKTI s.r.o., Kosmas s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, TAU COLOR a.s.,