První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Zábeštní Lhota?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak mohu zálohovat počítač? Proč se můj počítač sám zapne? Jak udělat počítačovou hru? Jak odemknout počítač? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Jak otřít okna systému Windows 7? Co je počítačová myš? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak se připojit ipad k počítači? Jaká je má specifikace počítače? Jak vzdáleně přistupovat k jinému počítači? Kolik RAM má můj počítač? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak sledovat televizi na počítači? Proč můj počítač stále havaruje? Co je kvantový počítač? Jak deautorizovat počítač na itunes? Kolik energie můj počítač potřebuje? Co je počítačový programátor? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Kosmas s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Profi-Communication, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., DHK ZORA Olomouc, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, Can21 Olomouc, OLSTROJ s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., EFEKT PLUS s.r.o., ASET studio s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , TRUMF International s.r.o., KMa s.r.o., Elefant Vítkov a.s., MODOS spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, RIOX spol. s.r.o.,