První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Šumvald?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak vytvořit počítač? Oprabdu končí widnows 7?? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak přeformátovat počítač? Co je počítačová síť? Jak vytvořit herní počítač? Jak odstranit virus z počítače? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak resetuji počítač? Jak se zbavit starých počítačů? Kdo vyrobil počítač? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak se naučit počítačové programování? Co je stolní počítač? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Co dělají počítačoví vědci?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: RL-CORPUS s.r.o., KMa s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Elefant Vítkov a.s., Levné knihy a.s., MICOS spol. s r. o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Can21 Olomouc, Hopi Popi, a.s., FAST interier a design, s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, Farma Bystročice s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., TAU COLOR a.s., CHIRAMPOL s.r.o,