První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

V termínu od 7. 7. 2024 do 14. 7. 2024 funguje První počítačová pomoc Olomouc v omezeném režimu. V akutních případech pište na e-mail info@pppo.cz, SMS na 608465698 nebo v nejauktnějším případně volejte 608465698. Děkujeme za pochopení.

Servis počítače v obci Vyšehoří?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Kolik elektřiny počítač používá? Jak zobrazit specifikace počítače? Co jsou soubory cookie v počítači? Co hledat při nákupu počítače? Jak se připojit ipad k počítači? Jak defragmentovat můj počítač? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak resetovat počítač? Co je zelená výpočetní technika? Co je počítačové programování? Jaký druh počítače potřebuji? Co je počítačové kódování? Kdo opraví notebook? Co dělají počítačoví vědci? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Co dělat, když počítač zamrzne?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: M&T Stavby -Reality s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., 2K CONSULTING s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., SCHIEBEL, s.r.o. , KMa s.r.o., TOMSTAV Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., RIOX spol. s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., DACH systém s.r.o., OK DESIGN s.r.o., ASET studio s.r.o., Hopi Popi, a.s., Brázdovo kuře s.r.o., TRUMF International s.r.o.,