První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Oskava?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak propojit počítače? Co je počítačový červ? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jaký mám počítač? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak aktualizovat itunes na počítači? Jak najít IP adresu na počítači? Jak udělat screenshot na počítači? Proč je obrazovka počítače na bok? Jaký typ počítače mám? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Co je počítačový inženýr? Proč můj počítač stále havaruje? Jak koupit počítač? Jak dobrý je můj počítač? Co je počítačové kódování? Co je to počítač? Oprabdu končí widnows 7??

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: KMa s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., EFETI, spol. s r.o., MODOS spol. s r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DHK ZORA Olomouc, RELIABILITY s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , RoseMode, s.r.o., e-cars trading s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., ALSICO s.r.o., TOMSTAV Olomouc, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, SAVE MAX, a.s., MICOS spol. s r. o.,