První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Vincencov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak se zbavit starých počítačů? Jak používat počítač? Jak na reimage počítače? Co to znamená pro počítače? Jak najít IP adresu počítače? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak překlopit obrazovku počítače? Jak přenášet video z iphone do počítače? Jak změnit název počítače? Jak obnovit počítač na tovární? Kde opravit notebook? Jak dostat videa z mobilu do počítače? Jak přenášet hudbu z počítače do iPodu? Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Můžu faxovat z počítače? Jak faxovat z počítače? Kdo vynalezl počítač? Jaký je nejlepší počítač koupit?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TRUMF International s.r.o., DELIKA s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., e-cars trading s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., SAVE MAX, a.s., TOMSTAV Olomouc, ALSICO s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., EFETI, spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., KABA s.r.o., DHK ZORA Olomouc, TVARBET MORAVIA, a.s.,