První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Hrabišín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovím počítač? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak restartovat počítač? Jak úplně resetovat počítač? Jak obnovit počítač na předchozí datum? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak ripovat DVD do počítače? Co je počítačová síť? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak fungují počítače? Jaký je název mého počítače? Jak změnit název počítače na mac? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Jak restartuji počítač? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak připojit počítač k televizi? Jak stahovat hudbu do počítače? Jak odstranit počítačový virus? Jak deautorizovat počítač na itunes?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: STAVING engineering s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., DELIKA s.r.o. , DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, Hopi Popi, a.s., TAU COLOR a.s., Farma Bystročice s.r.o., NEUROLOGIE, KABA s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , EXCIMER, s.r.o., MODOS spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., TARAN s.r.o., OK DESIGN s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , FAST interier a design, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,,