První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Jívová?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Proč můj počítač stále havaruje? Jak na reimage počítače? Jak sestavit počítač? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Proč se můj počítač stále vypíná? Kde koupit počítače? Jak připojit počítač k televizi? Jak kraslit na počítači? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak udělat screenshot na počítači? Jak otřít můj počítač? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Proč se počítač restartuje? Je můj počítač 64 bit? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače? Jak obnovím tovární nastavení počítače? Jak stahovat itunes na počítači? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak mám defragmentovat můj počítač? Co je počítačová gramotnost?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: OK DESIGN s.r.o., TAU COLOR a.s., SIT-IN CZ, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, VENA - TRADE, s.r.o. , MICOS spol. s r. o., EFEKT PLUS s.r.o., EXCIMER, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., SAVE MAX, a.s., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, MODOS spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, TVARBET MORAVIA, a.s., ALSICO s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s.,