První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Ústí?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Je můj počítač zapnutý? Jak připojit počítač k wifi? Jak najít IP adresu počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak kreslit na počítači? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Co je nejlepší počítač? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Kde recyklovat počítače? Jak autorizujete počítač pro itunes? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Proč můj počítač zamrzne? Jak odstranit cookies z počítače? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak přenášet fotografie z iphone do počítače? Jak kontrolovat teplotu počítače? Co dělat, když počítač zamrzne?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: A2 ARCHITEKTI s.r.o., RoseMode, s.r.o., KMa s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., CHIRAMPOL s.r.o, obchodní jednotky Galerie Šantovka, Střechy NOSVO s.r.o., Can21 Olomouc, REFI DEVELOPMENT s.r.o, EFEKT PLUS s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., RL-CORPUS s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , MICOS spol. s r. o., Brázdovo kuře s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., ASET studio s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TAU COLOR a.s.,