První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Hraničné Petrovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak dostat virus z počítače? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak získat volný počítač? Jak vybudovat herní počítač? Je můj počítač 64 bit? Jak si vzít screenshot na počítači? Jak změnit heslo na počítači? Jak kreslit na počítači? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Proč můj počítač pípá? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Jak odstranit počítačový virus? Kdo vyrobil počítač? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Proč je můj počítač pomalý? Co je nejlepší stolní počítač? Kolik energie používá můj počítač? Jak otřít můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Elefant Vítkov a.s., ALSICO s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Can21 Olomouc, RIOX spol. s.r.o., EFETI, spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Farma Bystročice s.r.o., SAVE MAX, a.s., RELIABILITY s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, VENA - TRADE, s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, EFEKT PLUS s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o.,