První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Bílovice-Lutotín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Co je počítačový monitor? Jak obnovit okna počítače 7? Co dělají počítačoví programátoři? Jak vytvořit počítač od nuly? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak odstranit cookies na počítači? Co je počítačový program? Jak přenášet skladby z iPodu do počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak deautorizovat počítač? Jak otřít počítač? Jak streamovat z počítače do televize? Jak změnit název počítače? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Mohu poslat fax z počítače? Jak získat obrázky z počítače na iPhone? Co je moje IP adresa počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Střechy NOSVO s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Elefant Vítkov a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Can21 Olomouc, Květinářství Michaela s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, Westcombe International Research, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., DACH systém s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, EXCIMER, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, KMa s.r.o., DHK ZORA Olomouc, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., OK DESIGN s.r.o.,