První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Vrchoslavice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Je můj počítač 64 bit? Když byl vyroben první počítač? Jak kraslit na počítači? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Kolik stojí můj počítač? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak udělat text z počítače? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak zobrazit specifikace počítače? Co jsou soubory cookie v počítači? Co je počítačové inženýrství? Jak vytvořit herní počítač? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Co dělají počítačoví vědci? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak čistit obrazovku počítače? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak rozjasnit obrazovku počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DELIKA s.r.o. , GROBER PROJECT, s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., DHK ZORA Olomouc, TRUMF International s.r.o., OK DESIGN s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., ASET studio s.r.o., e-cars trading s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., LUMIMONT s.r.o., RIOX spol. s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, RELIABILITY s.r.o., TAU COLOR a.s., VENDINGNET s.r.o., EFEKT PLUS s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o.,