První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Vitčice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak čistit obrazovku počítače? Jak rychleji vytvořit počítač? Jak změnit název počítače? Kdo opraví počítač? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Je můj počítač zapnutý? Jak přenášet hudbu z počítače na android? Co je počítačové programování? Jak mám urychlit počítač? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak najít specifikaci počítače? Jak přenést VHS do počítače? Co to znamená pro počítače? Jak stahovat dvd do počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak, aby váš počítač nespal? Jak defragmentovat můj počítač? Jak obnovit tovární nastavení počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: obchodní jednotky Galerie Šantovka, Simply You Pharmaceuticals, a. s., TRUMF International s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., Elefant Vítkov a.s., LUMIMONT s.r.o., EFETI, spol. s r.o., KMa s.r.o., EDUWIN s.r.o., Kosmas s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., SAVE MAX, a.s., Shoebox CZ s.r.o., TAU COLOR a.s., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., STAVING engineering s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o.,