První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Vikýřovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Co je cloud computing? Jak sdílet soubory mezi počítači? Co je procesor počítače? Co je to počítač? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak na reimage počítače? Jak sledovat televizi na počítači? Jak překlopit obrazovku počítače? Kdo opraví notebook? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Může můj počítač spustit Windows 10? Co jsou soubory cookie počítače? Co je počítačový soubor cookie? Jak proměnit obrazovku počítače? Kolik stojí vybudování počítače? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak najít IP adresu počítače? Jak čistit klávesnici počítače? Jak vytvořit počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: ASET studio s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., STAVING engineering s.r.o., MICOS spol. s r. o., EFEKT PLUS s.r.o., NEUROLOGIE, KMa s.r.o., Levné knihy a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., LUMIMONT s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TARAN s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , REFI DEVELOPMENT s.r.o, TANO TECHNIK, spol. s r.o., EFETI, spol. s r.o.,