První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Vikýřovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Jak zálohovat počítač? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak otřít počítač? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak se zbavit viru na počítači? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak přesunout hudbu z iPodu do počítače? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jaký druh počítače potřebuji? Jak urychlit můj počítač? Jak změnit název počítače na mac? Jak změnit název počítače? Proč se můj počítač stále vypíná? Co dělá počítač rychlejší? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak synchronizovat fotografie z iphone do počítače? Jak stahovat hudbu z počítače na iPhone? Jak udělat text z počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: FAST interier a design, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Can21 Olomouc, Květinářství Michaela s.r.o. , AUTOIMPORT CZ s.r.o. , FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , DACH systém s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EFEKT PLUS s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, VENA - TRADE, s.r.o. , Kosmas s.r.o., ASET studio s.r.o., TOMSTAV Olomouc, LUMIMONT s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o.,