První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Vikýřovice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak připojit počítač k televizoru? Co je můj počítač? Jak kraslit na počítači? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak přenést knihovnu itunes do nového počítače? Co dělat se starými počítači? Co dělají počítačoví inženýři? Jak formátovat počítač? Jak importovat obrázky z iphone do počítače? Jak deautorizovat počítač? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak přenesu hudbu z počítače na iPhone? Co je počítačový hacking? Jak se zbavit starých počítačů? Proč jsem si počítač nezapnul? Co je počítačový inženýr? Jak otáčet obrazovku počítače? Jak kreslit na počítači? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Co je počítačové programování?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., VENDINGNET s.r.o., OK DESIGN s.r.o., Levné knihy a.s., FAST interier a design, s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, DHK ZORA Olomouc, MODOS spol. s r.o., RL-CORPUS s.r.o., Elefant Vítkov a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., UNITOP spol. s r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., A1 Team CZ s.r.o., RELIABILITY s.r.o., Shoebox CZ s.r.o., KABA s.r.o., ALSICO s.r.o., Can21 Olomouc, Kosmas s.r.o.,