První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Velký Týnec?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co jsou počítačové brýle? Jak odemknout počítač? Jak stahovat obrázky z iphone do počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Jak nahrávat zvuk z počítače? Jak mohu zálohovat počítač? Jak restartuji počítač? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak připojit počítač k televizoru? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak sledovat televizi na počítači? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak odstranit virus z počítače? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Jak zkontrolovat specifikaci počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Shoebox CZ s.r.o., DHK ZORA Olomouc, Květinářství Michaela s.r.o. , DACH systém s.r.o., TAU COLOR a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Can21 Olomouc, Kosmas s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, RELIABILITY s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., EFETI, spol. s r.o., Farma Bystročice s.r.o., STAVING engineering s.r.o., LUMIMONT s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., ASET studio s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., MODOS spol. s r.o.,