První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Velký Týnec?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak opravit pomalý počítač? Jak odstranit počítačový virus? Jak mohu obnovit tovární nastavení počítače? Jak připojit Apple tv k počítači? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak opravit počítač? Jak otřít okna systému Windows 7? Co je sálový počítač? Co je notebook? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Proč můj počítač stále zamrzá? Co je procesor počítače? Jak ukládat youtube videa do počítače? Jak změnit heslo počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: VENDINGNET s.r.o., EXCIMER, s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Can21 Olomouc, Levné knihy a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., KMa s.r.o., DELIKA s.r.o. , VLCEK POLSKA Sp. z o.o., 2K CONSULTING s.r.o., Hopi Popi, a.s., ASET studio s.r.o., MODOS spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, Květinářství Michaela s.r.o. , RIOX spol. s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, TRUMF International s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o.,