První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Velký Týnec?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenést itunes do jiného počítače? Jak vymazat mezipaměť počítače? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak autorizovat počítač? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Kde recyklovat počítače? Jak zjistit heslo počítače? Má můj počítač virus? Co jsou počítačové brýle? Jak se zbavit počítačového viru? Co je RAM na počítači? Jak převrátit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak najít IP adresu na počítači? Kolik stojí můj počítač? Jak připojit Apple tv k počítači? Co potřebujete k vybudování počítače? Co je notebook? Proč se počítač restartuje? Jak telefonovat bez počítače? Proč se můj počítač sám vypne?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: TVARBET MORAVIA, a.s., CHIRAMPOL s.r.o, UNITOP spol. s r.o., SAVE MAX, a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , SCHIEBEL, s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., 2K CONSULTING s.r.o., ALSICO s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., VENDINGNET s.r.o., OK DESIGN s.r.o., DHK ZORA Olomouc, DELIKA s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Farma Bystročice s.r.o., MODOS spol. s r.o., A1 Team CZ s.r.o., e-cars trading s.r.o.,