První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Určice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Můžu faxovat z počítače? Jak můžu rychleji spustit svůj počítač? Jak najít specifikaci vašeho počítače? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Co jsou soubory cookie v počítači? Jak přenášet skladby z počítače na iPhone? Jak obnovit tovární nastavení počítače? Jak opravit obrazovku počítače? Jak streamovat z počítače do televize? Je můj počítač zapnutý? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak obnovit počítač na tovární? Jak sdílet soubory mezi počítači? Co je počítačový hardware? Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak se stát počítačovým programátorem? Jak si vzít screenshot na počítači? Kolik stojí můj počítač? Jak vymazat mezipaměť počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., SAVE MAX, a.s., KABA s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., EDUWIN s.r.o., MICOS spol. s r. o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., DHK ZORA Olomouc, RoseMode, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, EXCIMER, s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, A2 ARCHITEKTI s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., Levné knihy a.s., TANO TECHNIK, spol. s r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. ,