První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Určice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak synchronizovat svůj iPhone s počítačem? Jak urychlit počítač? Jak ukládat obrázky z iphone do počítače? Jak skenovat z počítače? Kde je Můj počítač ve Windows 8? Jak získat hudbu z iPodu do počítače? Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak obnovit okna počítače 7? Jak dostat virus z počítače? Co je to počítač? Jak najít IP adresu na počítači? Jak změnit heslo počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak defragmentovat váš počítač? Jak otáčet obrazovku počítače? Kde recyklovat počítače? Proč je můj počítač tak hlasitý? Proč se počítač restartuje? Co je na mém počítači bonjour? Kolik elektřiny počítač používá?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SCHIEBEL, s.r.o. , EFEKT PLUS s.r.o., LUMIMONT s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , WAY MORAVA, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., Simply You Pharmaceuticals, a. s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, DACH systém s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., TRUMF International s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , DHK ZORA Olomouc, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, KMa s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,,