První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Troubky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Co je notebook? Je můj počítač 64 bit? Jak mám udělat snímek na svém počítači? Jak mám urychlit počítač? Jak uvolnit počítač? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak najít název počítače? Co je paměť počítače? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak velký byl první počítač? Jak proměnit obrazovku počítače? Jak přesunout hudbu z počítače na iPhone? Proč je můj počítač pomalý? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Co je počítačová gramotnost? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak otřít okna systému Windows 7? Jak importovat fotografie z počítače do iPhone? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Kosmas s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, Střechy NOSVO s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., TOMSTAV Olomouc, RELIABILITY s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., VENDINGNET s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, A2 ARCHITEKTI s.r.o., Hopi Popi, a.s., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , ARKO TECHNOLOGY, a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., KMa s.r.o., FAST interier a design, s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s.,