První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Troubky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Mohu získat i text z počítače? Jak resetujete počítač? Kolik zlata je v počítači? Kolika bitový je můj počítač? Kolik stojí můj počítač? Jak se připojit ipad k počítači? Kolik energie používá můj počítač? Jak programovat počítač? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak aktualizovat počítač? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak importovat fotografie z telefonu do počítače? Jak zálohovat počítač na externí pevný disk? Jak najít specifikaci počítače? Jak na homeo office?? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak čistit počítač? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Co je počítačové inženýrství?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DHK ZORA Olomouc, Květinářství Michaela s.r.o. , TOMSTAV Olomouc, OK DESIGN s.r.o., MODOS spol. s r.o., UNITOP spol. s r.o., RL-CORPUS s.r.o., MICOS spol. s r. o., EXCIMER, s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., EFETI, spol. s r.o., LUMIMONT s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., RoseMode, s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., STAVING engineering s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. ,