První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Třeština?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak připojit počítač k wifi? Jak urychlit počítač? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Co je počítačová síť? Jak obnovit heslo počítače? Jak resetuji počítač na tovární nastavení? Má můj počítač virus? Jak sestavit počítač? Jak dát obrázky z iphone do počítače? Jak vymazat počítač? Jak najít název počítače? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak opravit pomalý počítač? Co je serverový počítač? Jak najít wifi heslo na počítači? Jak obnovit okna počítače 7? Jak autorizovat počítače? Jak udělat screenshot na počítači? Jak mohu urychlit svůj počítač? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Hopi Popi, a.s., SAVE MAX, a.s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., VENDINGNET s.r.o., EDUWIN s.r.o., UNITOP spol. s r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , TANO TECHNIK, spol. s r.o., TAU COLOR a.s., STAVING engineering s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Westcombe International Research, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., CHIRAMPOL s.r.o, DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., Can21 Olomouc, MODOS spol. s r.o., DELIKA s.r.o. , Levné knihy a.s.,