První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Třeština?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak získat fotografie z mobilu do počítače? Jak najít specifikaci počítače? Jak kreslit na počítači? Co to znamená pro počítače? Jak opravit pomalý počítač? Jak připojit počítač k televizoru? Má můj počítač bluetooth? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak přenášet hudbu z počítače na iPhone? Kolik stojí můj počítač? Co jsou soubory cookie počítače? Jak proniknout do počítače? Jak přenášet soubory z jednoho počítače do druhého? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Co jsou soubory cookie v počítači? Kolik energie používá můj počítač? Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Co dělá počítač rychlejší? Jak se připojit k počítači? Jak obnovit iphone 5 bez počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: NEUROLOGIE, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., RL-CORPUS s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., UNITOP spol. s r.o., MODOS spol. s r.o., TOMSTAV Olomouc, CHIRAMPOL s.r.o, A2 ARCHITEKTI s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., MICOS spol. s r. o., Can21 Olomouc, e-cars trading s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , ALSICO s.r.o., KMa s.r.o.,