První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Svésedlice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kolik zlata je v počítači? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Proč můj počítač pípá? Jak kopírovat DVD do počítače? Co je počítačový monitor? Jak se zbavit viru na počítači? Jak najít IP adresu počítače? Jak zkontrolovat specifikaci počítače? Jak mohu spustit počítač v nouzovém režimu? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Jak fungují počítačové viry? Jak přenášet fotografie z počítače na iPhone? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak obnovit počítač? Jak mohu zálohovat iphone do počítače? Co dělat se starými počítači? Jak zjistit heslo počítače? Jak programovat počítač? Jak přenášet obrázky z telefonu do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: NEUROLOGIE, VENDINGNET s.r.o., TAU COLOR a.s., EXCIMER, s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Kosmas s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., LUMIMONT s.r.o., Levné knihy a.s., e-cars trading s.r.o., RIOX spol. s.r.o., MICOS spol. s r. o., Shoebox CZ s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, STAVING engineering s.r.o.,