První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Svésedlice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak defragmentovat váš počítač? Jak připojit počítač k televizoru? Jak opravit pomalý počítač? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak defragmentovat počítače? Jak ripovat DVD do počítače? Jak autorizovat počítače? Co to znamená pro počítače? Jak zjistit, zda má počítač virus? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Co je počítačová gramotnost? Jak mohu otočit obrazovku počítače? Co je počítačový červ? Co je to počítač? Jak zvýšit rychlost počítače? Jak rychleji spouštět počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: SAVE MAX, a.s., Farma Bystročice s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Brázdovo kuře s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., RoseMode, s.r.o., MODOS spol. s r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., EXCIMER, s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., KABA s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., TAU COLOR a.s., LUMIMONT s.r.o., DACH systém s.r.o., Kosmas s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. ,