První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Sušice?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenést knihovnu itunes do jiného počítače? Jak stahovat hudbu z iphone do počítače? Jak deautorizovat počítač na itunes? Jak připojit tiskárnu k počítači? Jak kraslit na počítači? Jak vytvořit počítač? Jak autorizovat počítač na itunes? Týká se mě konec windows 7?? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu? Kolik elektřiny počítač používá? Jak uložit video youtube do počítače? Jak na snímek na počítači? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Co je notebook? Co je informatika? Jak přenášet hudbu z iPadu do počítače? Jak zaznamenávat obrazovku počítače? Co je nejlepší herní počítač? Jak čistit obrazovku počítače? Jak na reimage počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Hopi Popi, a.s., EFEKT PLUS s.r.o., KABA s.r.o., MODOS spol. s r.o., KMa s.r.o., SAVE MAX, a.s., DACH systém s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Levné knihy a.s., obchodní jednotky Galerie Šantovka, EDUWIN s.r.o., Kosmas s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., OLSTROJ s.r.o., RIOX spol. s.r.o., MICOS spol. s r. o., RELIABILITY s.r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., GROBER PROJECT, s.r.o., TAU COLOR a.s.,