První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Strukov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak odstranit virus z počítače? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Jak resetovat počítač na tovární nastavení Windows 7? Kolik stojí vybudování počítače? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak resetovat počítač? Jaký je nejlepší počítač koupit? Jak zcela otřít počítač? Jak uvolnit počítač? Jak najít název počítače? Jsme příliš závislí na počítačích? Jak rychleji vytvořit počítač? Může můj počítač spustit Windows 10? Jak chránit váš počítač? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak kontrolovat teplotu počítače? Jak uložit youtube video do počítače? Jak autorizovat počítač na itunes? Jak změnit název počítače na mac? Jak zálohovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: EFEKT PLUS s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , M&T Stavby -Reality s.r.o., TVARBET MORAVIA, a.s., RL-CORPUS s.r.o., VENA - TRADE, s.r.o. , A1 Team CZ s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Levné knihy a.s., Brázdovo kuře s.r.o., UNITOP spol. s r.o., MODOS spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, KMa s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., MICOS spol. s r. o., Simply You Pharmaceuticals, a. s.,