První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Střeň?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Kde koupit počítače? Proč je můj počítač tak pomalý? Jak otočit obrazovku počítače na stranu? Jak autorizujete počítač pro itunes? Jak obnovit počítač na dřívější datum? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak uložit video youtube do počítače? Jak zálohovat iphone do počítače? Jak odstranit cookies na počítači? Jak stahovat obrázky z telefonu do počítače? Jak fungují počítače? Kdo vyrobil počítač? Co je počítačová myš? Jak rychleji spustit počítač? Co je serverový počítač? Proč je můj počítačový ventilátor tak hlasitý? Proč je můj počítač pomalý? Co dělají počítačoví vědci? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak se připojit ipad k počítači?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: A2 ARCHITEKTI s.r.o., ASET studio s.r.o., DELIKA s.r.o. , RoseMode, s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., LUMIMONT s.r.o., Elefant Vítkov a.s., EXCIMER, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, Levné knihy a.s., KABA s.r.o., MICOS spol. s r. o., 2K CONSULTING s.r.o., RELIABILITY s.r.o., e-cars trading s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., TAU COLOR a.s., GROBER PROJECT, s.r.o.,