První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Střeň?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Je můj počítač 64 bit? Kolik stojí počítač? Jak stahovat hudbu z youtube do počítače? Co je procesor počítače? Jak umístit obrázky z počítače do iPhone? Co to znamená pro počítače? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak otřít počítač? Jaký typ počítače mám? Může můj počítač spustit tuto hru? Jak změnit heslo na počítači? Jak fungují počítače? Jak dát dohromady počítač? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak najít IP adresu na počítači? Mohu spustit na svém počítači? Co je počítačový inženýr? Jak přenášet hudbu z počítače do iPadu? Jak udělat text z počítače? Kolik má můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Brázdovo kuře s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EFEKT PLUS s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., OK DESIGN s.r.o., KABA s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., A1 Team CZ s.r.o., SAVE MAX, a.s., RIOX spol. s.r.o., ASET studio s.r.o., EXCIMER, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., e-cars trading s.r.o., SIT-IN CZ, s.r.o., TAU COLOR a.s., OLSTROJ s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., CHIRAMPOL s.r.o,