První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Stínava?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak posílat obrázky z počítače na iPhone? Co je serverový počítač? Kdo opraví notebook? Jak získat obrázky z mobilu do počítače? Co hledat při nákupu počítače? Jak zaznamenáváte obrazovku počítače? Proč jsem si počítač nezapnul? Co jsou počítačové brýle? Co dělá počítač rychlejší? Jak přenášet hudbu z počítače do itunes? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Proč je obrazovka počítače na bok? Jak nahrát obrázky z iphone do počítače? Jak přesunout knihovnu itunes do nového počítače? Kolik stojí vybudování počítače? Jak uvést počítač do nouzového režimu? Jak vzít snímek obrazovky počítače? Jak zcela otřít počítač? Jak mohu otřít počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DHK ZORA Olomouc, UNITOP spol. s r.o., DELIKA s.r.o. , IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., KABA s.r.o., EFETI, spol. s r.o., CHIRAMPOL s.r.o, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., Brázdovo kuře s.r.o., Hopi Popi, a.s., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EDUWIN s.r.o., KMa s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., Elefant Vítkov a.s., Farma Bystročice s.r.o., SAVE MAX, a.s., 2K CONSULTING s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. ,