První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Stínava?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Je můj počítač 64 bit? Jak zobrazit specifikace počítače? Mohu získat i text z počítače? Jak ukládat fotografie z iphone do počítače? Jak opravit pomalý počítač? Jak kopírovat hudbu z iphone do počítače? Co to znamená pro počítače? Co jsou cookies na počítači? Jak dostat počítač z nouzového režimu? Jak vybudovat herní počítač? Jak počítač funguje? Jak obnovit počítač? Jak se zbavit počítačového viru? Jak odstranit virus z počítače? Proč se můj počítač sám zapne? Kde koupit počítačové díly? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Jak aktualizovat počítač? Proč můj počítač stále zamrzá? Jak zkontrolovat počítač specifikace Windows 7?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: LUMIMONT s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., Střechy NOSVO s.r.o., TOMSTAV Olomouc, e-cars trading s.r.o., PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., MICOS spol. s r. o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., KMa s.r.o., RoseMode, s.r.o., 2K CONSULTING s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., UNITOP spol. s r.o., EFEKT PLUS s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., A2 ARCHITEKTI s.r.o., VENDINGNET s.r.o., KABA s.r.o.,