První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Stínava?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak stáhnout video youtube do počítače? Jak rychlý je můj počítač? Jak myslet jako počítačový vědec? Jak otočit obrazovku počítače vzhůru nohama? Jak zobrazit specifikace počítače? Kolik energie můj počítač potřebuje? Jak vyčistit počítač? Jak získat volný počítač? Jak skenovat z tiskárny do počítače? Jak odemknout počítač? Má můj počítač virus? Jak mohu zálohovat počítač? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak vybudovat herní počítač? Jak používat počítač? Kdo opraví notebook? Jak vymazat mezipaměť počítače? Může můj počítač spustit Windows 10? Proč je můj počítač pomalý? Jak obnovit počítač na tovární nastavení systému Windows 8?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: DHK ZORA Olomouc, M&T Stavby -Reality s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , DACH systém s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, VLCEK POLSKA Sp. z o.o., TRUMF International s.r.o., GROBER PROJECT, s.r.o., TARAN s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., TAU COLOR a.s., RIOX spol. s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., ALSICO s.r.o., Can21 Olomouc, NEUROLOGIE, RoseMode, s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s.,