První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Špičky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Oprabdu končí widnows 7?? Jak změnit název počítače? Jak obnovit iphone bez počítače? Jak obnovit počítač do továrního nastavení? Jak sestavit počítač? Jak přenášet videa z iphone do počítače? Jak defragmentovat počítač? Jak zkontrolovat specifikace počítače? Jak mohu autorizovat počítač pro itunes? Jak vymazat počítač? Kolik RAM má můj počítač? Kdo opraví notebook? Můžu faxovat z počítače? Kde recyklovat počítače? Proč se počítač restartuje? Jak zlepšit výkon počítače? Jak skenovat do počítače? Jak fungují počítačové viry? Co dělají počítačoví programátoři? Co je počítačový program?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Květinářství Michaela s.r.o. , Simply You Pharmaceuticals, a. s., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., TAU COLOR a.s., Hopi Popi, a.s., M&T Stavby -Reality s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, EXCIMER, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., TARAN s.r.o., SCHIEBEL, s.r.o. , PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., ARGUS, spol. s.r.o., UNITOP spol. s r.o., KABA s.r.o., RoseMode, s.r.o., Profi-Communication, s.r.o., STAVING engineering s.r.o.,