První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Špičky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak připojit počítač k televizi? Co je počítačový hacking? Jak otřít můj počítač? Jak najít IP adresu na počítači? Jak fungují počítače? Jak synchronizovat iphone do počítače? Jak uvolnit počítač? Proč je můj počítač tak hlasitý? Jak obnovit počítač se systémem Windows 8? Co dělat se starým počítačem? Jak defragmentovat počítač? Co je počítačový program? Jak obnovit iphone 5 bez počítače? Jak aktualizovat počítač? Jak resetovat počítač na tovární nastavení systému Windows 8? Jak na homeo office?? Co je počítačový virus? Jak obnovit počítač na tovární nastavení? Co je RAM na počítači? Jak restartovat počítač v nouzovém režimu?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Simply You Pharmaceuticals, a. s., NEUROLOGIE, EFETI, spol. s r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, PTÁČEK - pozemní stavby s.r.o., REFI DEVELOPMENT s.r.o, Shoebox CZ s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, GROBER PROJECT, s.r.o., MODOS spol. s r.o., DHK ZORA Olomouc, e-cars trading s.r.o., UNITOP spol. s r.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., RELIABILITY s.r.o., Can21 Olomouc, Střechy NOSVO s.r.o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, SAVE MAX, a.s.,