První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Špičky?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak kopírovat DVD do mého počítače? Proč můj počítač pípá? Jak nahrávat zvuk z počítače? Kde mohu prodat svůj počítač? Je můj počítač zapnutý? Jak kontrolovat teplotu počítače? Kdy byl vynalezen počítač? Proč se můj počítač stále vypíná? Jak zcela otřít počítač? Co je počítačová síť? Jak obnovit počítačová okna 7? Jak přenést itunes do nového počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak aktualizovat počítač? Jak nahrát fotografie z iphone do počítače? Jak mám urychlit svůj počítač? Jak mohu připojit počítač k televizoru? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Jak resetovat počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: obchodní jednotky Galerie Šantovka, TANO TECHNIK, spol. s r.o., RoseMode, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Westcombe International Research, s.r.o., AUTOIMPORT CZ s.r.o. , Květinářství Michaela s.r.o. , 2K CONSULTING s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., Hopi Popi, a.s., ASET studio s.r.o., Levné knihy a.s., RELIABILITY s.r.o., ALSICO s.r.o., Elefant Vítkov a.s., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ARKO TECHNOLOGY, a.s., TVARBET MORAVIA, a.s., Střechy NOSVO s.r.o., TARAN s.r.o.,