První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Sobotín?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak mám defragmentovat můj počítač? Jak připojit telefon k počítači? Co je na mém počítači bonjour? Jak překlopit obrazovku počítače? Co je počítačové kódování? Jaký druh počítače potřebuji? Jak převést itunes z jednoho počítače do druhého? Jak proměnit obrazovku počítače? Co je počítačový software? Kde koupit počítač? Jak získat obrázky z telefonu do počítače? Jak přenášet hudbu z iphone do počítače? Jak spustit počítač v nouzovém režimu? Jak se dostat virus z počítače? Kdy je nejlepší čas koupit počítač? Proč se počítač restartuje? Je můj počítač 32 nebo 64 bit? Jak přesunout hudbu z iphone do počítače? Jak přeformátovat počítač? Jak přenášet obrázky z iphone do počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Westcombe International Research, s.r.o., IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., VENA - TRADE, s.r.o. , RL-CORPUS s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., EFEKT PLUS s.r.o., OK DESIGN s.r.o., DVOŘÁK - CONSULTING spol. s r.o., RoseMode, s.r.o., KMa s.r.o., M&T Stavby -Reality s.r.o., TOMSTAV Olomouc, TARAN s.r.o., TANO TECHNIK, spol. s r.o., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., obchodní jednotky Galerie Šantovka, Progressive Orthodontics Seminars/Czech Republic, DACH systém s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, NEUROLOGIE,