První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Šléglov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak přenášet fotografie z ipad do počítače? Jak obnovit heslo počítače? Jak resetovat počítač na tovární nastavení? Jak defragmentovat váš počítač? Jak sledovat televizi na počítači? Jak posílat textové zprávy z počítače? Kdo vynalezl počítač? Jak kopírovat DVD do mého počítače? Jak přenášet hudbu z iPodu do počítače? Má můj počítač virus? Co je RAM na počítači? Jak psát počítačový kód? Jak vytvořit počítačový stůl? Jak přenášet kontakty z iphone do počítače? Co je počítačová myš? Jaký bit je můj počítač? Jak čistit počítač? Jak deautorozivat itunes na mrtvém počítač? Je můj počítač 64 bit? Jak urychlit můj počítač?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: Kosmas s.r.o., VENDINGNET s.r.o., SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC, REFI DEVELOPMENT s.r.o, TANO TECHNIK, spol. s r.o., FONTANA WATERCOOLERS, s.r.o. , Can21 Olomouc, IDS - Inženýrské a dopravní stavby Olomouc a.s., MICOS spol. s r. o., TARAN s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., Brázdovo kuře s.r.o., Květinářství Michaela s.r.o. , DELIKA s.r.o. , SIT-IN CZ, s.r.o., Simply You Pharmaceuticals, a. s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., OK DESIGN s.r.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, DHK ZORA Olomouc,