První počítačová pomoc Olomouc

PRVNÍ POČÍTAČOVÁ POMOC OLOMOUC
NON-STOP servis a oprava PC, notebooků, záchrana dat
hotline: 608 465 698

I v současné situaci stále zajišťujeme servis a opravy počítačů a notebooků v Olomouci a okolí. Omezujeme jen osobní styk se zákazníkem na nezbytně nutnou dobu a vlastní servis provádíme v našem servisním středisku. Nabízíme řešení pro práci z domova - home office. Pro více info volejte 608465698, pište na info@pppo.cz, nebo využijte formulář

Servis počítače v obci Šléglov?

Potřebujete pomoci s počítačem? Opravit notebook? Pak jste u nás správně. Vyplňte následující formulář a my Vás budeme kontaktovat, nebo nás kontaktujte emailem nebo telefonicky na čísle 608465698.

Jak posílat textové zprávy z počítače? Jak velký byl první počítač? Kde opravit notebook? Jak přenášet fotografie z telefonu do počítače? Jak resetovat počítač? Co je počítačová myš? Jak udělat počítačový virus? Jak se dostat do mého počítače v systému Windows 8? Co je nejlepší počítač? Jak přenášet textové zprávy z Android do počítače? Jak dostat hudbu z iphone do počítače? Jak formátovat počítač? Jak propojit počítače? Jak skenovat do počítače? Jak autorizovat váš počítač pro itunes? Co dělá počítačový inženýr? Jak urychlit počítač? Jak vytvořit svůj vlastní počítač? Jak vytvořit herní počítač? Jak přenést itunes do jiného počítače?

To je výběr z nejčastějších dotazů našich zákazníků. Máte podobný dotaz? Pak jste u nás správně. Pokusíme se na všechny Vaše otázky odpovědět a Vaše problémy vyřešit.

Výběr z našich referencí: OK DESIGN s.r.o., VENDINGNET s.r.o., Farma Bystročice s.r.o., ASET studio s.r.o., ARGUS, spol. s.r.o., TAU COLOR a.s., Cestovní kancelář AKVILA TRAVEL, s. r. o., KMa s.r.o., STK - nákladních vozidel Olomouc, s.r.o., RELIABILITY s.r.o., WAY MORAVA, s.r.o., Levné knihy a.s., STAVING engineering s.r.o., SAVE MAX, a.s., Kosmas s.r.o., EFETI, spol. s r.o., TRUMF International s.r.o., VLCEK POLSKA Sp. z o.o., ENETEX TECHNOLOGY, s.r.o.,, SWISS PHARMACEUTICAL INVESTMENT LLC,